OSTEOARTRITO gydymas


ERECTUS®

Medicinos prietaisas
Sudėtis: 1,2 % hialurono rūgšties natrio druska
Vaisto forma: injekcinis tirpalas
Vartojimo būdas: leisti į sąnarį
Pakuotė: 1 užpildytas švirkštas


Produkto aprašymas

ERECTUS® yra sterilus, karščiavimo nesukeliantis klampiai elastingas hialurono rūgšties natrio druskos tirpalas, pagamintas fermentacijos metodu.
Hialurono rūgšties yra daugelyje žmogaus audinių, pvz., kremzlėje, sinovijos skystyje. Ji nuolat sekretuojama į sąnario ertmę ir ji yra svarbi sudedamoji sinovijos skysčio dalis, suteikianti jam būdingą klampumą ir elastingumą.
Šios savybės yra svarbiausios slidinamajai ir smūgio poveikį švelninamajai funkcijai, kurią sinovijos skystis palaiko normaliame sąnaryje, kad apsaugotų kremzlę ir minkštuosius audinius nuo mechaninio spaudimo ir pažaidų.
Įrodyta, kad trauminės sąnario pažaidos arba degeneraciniai sąnario sutrikimai sukelia kiekybinį ir kokybinį hialurono rūgšties trūkumą, lemiantį sinovijos skysčio klampumo sumažėjimą, todėl pasireiškia slidinamosios ir smūgio poveikį švelninamosios funkcijos nepakankamumas, lemiantis sąnario funkcijos sutrikimą ir skausmingus simptomus.
Platūs publikuoti duomenys rodo, kad į sąnarį suleista hialurono rūgštis geba atgaivinti klampiai elastingas sinovijos skysčio savybes ir dėl to lengvinti skausmą bei gerinti sąnario judesius.


Indikacijos

ERECTUS® yra klampiai elastingas sinovijos skysčio papildas. Kelio sąnarį jis veikia kaip slidinamoji ir mechaninė parama. ERECTUS® skirtas osteoartrito pažeistiems kelio sąnariams gydyti.

Vaisto informacinis lapelis   (Atsisiųsti)


Copyright © 2013. UAB „MRA“. All rights reserved.