GINEKOLOGINIAI preparatai


FEMINELLA Hyalosoft makšties ovulės

Medicinos prietaisas
Veikliosios medžiagos: natrio hialuronatas, E vitaminas, ekstraktai iš azijinės raistenės, dedešvos ir ramunėlių, arbatmedžių aliejus.
Vaisto forma: makšties ovulės
Vartojimo būdas: vartoti į makštį
Pakuotė: 10 makšties ovulių


Produkto aprašymas

Feminella Hyalosoft makšties ovulių išskirtinumas – unikali sudėtis. Tai vienintelės makšties ovulės savo sudėtyje turinčios hialurono rūgšties, azijinės centelės, miškinės dedešvos ir vaistinės ramunėlės ekstraktų, arbatmedžių eterinių aliejų bei vitamino E. Dėl visų šių sudėtinių dalių Feminella Hyalosoft makšties ovulės pasižymi ypatingomis savybėmis: drėkina makšties gleivinę, skatina regeneraciją, gleivių gamybą, mažina gleivinės sudirgimą, pasižymi antimikrobiniu, priešuždegiminiu, antioksidantiniu ir apsauginiu poveikiu. Feminella Hyalosoft makšties ovulės yra saugios, tinka nėščioms ir maitinančioms moterims.


Indikacijos

Feminella Hyalosoft ovulės vartojamos makšties gleivinei drėkinti, esant makšties sausumui dėl hormonų kiekio pokyčių bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu, ypač menopauzės periodu, po gimdymo ir žindymo laikotarpiu, arba dėl chemoterapijos ar spindulinio gydymo. Dėl drėkinamojo poveikio Feminella Hyalosoft makšties ovulės lengvina makšties atrofijos simptomus (pvz., niežulį, deginimą, tempimą bei nemalonius pojūčius lytinių santykių metu).

Vaisto informacinis lapelis (Atsisiųsti)


Daugiau informacijos apie produktą rasite: www.feminella.lt


Copyright © 2013. UAB „MRA“. All rights reserved.