UAB „MRA“ veikla


UAB "MRA" – tai veržli, ambicinga ir kompetentinga komanda, sėkmingai vykdanti veiklą farmacijos srityje. Įmonė atstovauja pasaulyje žinomus vaistų gamintojus, teikia informaciją apie šių gamintojų į Lietuvos rinką tiekiamus aukščiausios kokybės standartus atitinkančius receptinius ir nereceptinius vaistinius preparatus, rūpinasi jų registracijos klausimais ir diegimu į šalies medicinos praktiką, atlieka rinkodaros paslaugas.


Esame socialiai atsakinga bendrovė ir savo darbe vadovaujamės pagrindinėmis vertybėmis:


Atsakomybė. Jaučiame atsakomybę tiek savo darbuotojams, tiek klientams, tiek įmonėms, su kuriomis bendradarbiaujame. Atsakomybės principu vadovaujamės kasdieninėje savo veikloje, nes tikime, kad nuo kiekvieno mūsų priimto sprendimo, atlikto darbo, priklauso mūsų įmonės gerovė. Siekiame, kad mūsų klientai ir partneriai laikytų mus patikimais ir sąžiningais.

Patikimumas. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą su inovatyviais ir aukštų kokybės standartų besilaikančiais gamintojais.

Etika. Partnerių ir vartotojų atžvilgiu laikomės verslo etikos. Su visais savo verslo partneriais palaikome sąžiningus ir skaidrius santykius.

Profesionalumas. Profesionalumu pagrįsta mūsų komandos ir mūsų partnerių bendradarbiavimo filosofija. Žinome, kad nuo mūsų profesionalumo ir žinių priklauso mūsų veiklos rezultatai, todėl dedame visas pastangas nuolatiniam profesiniam tobulėjimui ir kvalifikacijos kėlimui.

Copyright © 2013. UAB „MRA“. All rights reserved.